TERAPIA - wsparcie młodych rodzin, leczenie niepłodności

Dziecko na ramieniuWażny moment życia , a takim jest ciąża, pojawienie się dziecka lub jego utrata, to zmiana, której zakres warto sobie uświadomić i na którą warto mieć w sobie zgodę. Bo przyzwolenie na to, że nic już nie będzie tak samo, to krok milowy w akceptacji nowego. By dobrze przywitać się z „nowym” , trzeba dobrze pożegnać się ze „starym”, nawet jeśli – albo przede wszystkim – oznacza to morze wylanych łez ;)

Zmiana dotyczy całej rodziny. Czasami ma postać gwałtownej burzy, czasami głaszcze jak letni deszcz. Zawsze jednak wymaga uważnej obserwacji i pracy nad nową jakością relacji rodzic-dziecko lub partnerskiej. Na zaproszeni e moich klientów towarzyszę im w tej podróży. Dbam, by na końcu dostrzegli tęczę.

W rozmowie skupiam się na tym, co dzieje się w tu i teraz, bo tylko na teraźniejszość mamy realny wpływ. Przeszłość już się wydarzyła i jest wspomnieniem, przyszłość dopiero nas czeka i jest fantazją. O jakość swojego życia możemy zadbać koncentrując się na tym, co obecne, świeże, w zasięgu. Np. na tym, co daje siłę i umożliwia rozwój. Korzystanie z własnych unikalnych zasobów mobilizuje wewnętrzną energię, która pozwala na świadomą odpowiedzialność za siebie w nowej sytuacji.

To dlatego nie ma jednej uniwersalnej autostrady do szczęścia, są za to indywidualne ścieżki doń wiodące. Nimi staram się podążać z moimi klientami. Bo każdy jest ekspertem w tej jednej dziedzinie – ufam, że każdy jest mistrzem dla siebie.

CENNIK
  • Konsultacja indywidualna, terapia indywidualna (1h): pierwsze spotkanie w gabinecie, wizyta domowa we Wrocławiu – 90zł (peryferie miasta i poza granicami – cena do uzgodnienia), kolejne spotkania/wizyty – 80zł
  • Konsultacja dla pary, terapia par w gabinecie (1,5h) – pierwsze spotkanie – 140zł, kolejne – 130zł
  • Wykłady i warsztaty psychologiczne – wycena w zależności od zakresu działań psychoedukacyjnych